Фото для Вас зробимо з радістю та натхненням!


Щиро запрошую у світ моїх фото!     

 

Радію з того, що Ви завітали на мій сайт. Маю для Вас багато цікавого. Та найголовніше – хочу запропонувати Вам своєрідну подорож у часі – чудову фотосесію, яка допоможе зберегти неповторні миті життя та надихатиме на самопізнання. Бо ж фото часто допомагає побачити у людині те, що зазвичай ми оминаємо увагою. І ось – щось невловиме, та, водночас, дуже суттєве, на що не впливає навіть час, – залишає свій відбиток на фотокартці.  І це чудово!

 

Я намагаюся знимкувати людей природніми, такими люблю їх найбільше. На період  фотосесії  я прагну стати другом своєму клієнту та допомогти йому розкрити свою природність. Іноді, така дружба має тривале продовження і тішить нас обох. Мені подобається, коли люди, дивлячись на фото, відкривають у собі внутрішню красу, як досі невидимий острів, і стають упевненими у своїй привабливості та неповторності. Вони починають плекати свій невидимий внутрішній острів краси і це найприємніша нагорода за мою роботу!

 

Маю надію, що наше знайомство буде не лише заочним – на цьому сайті, але й особистим  під час фотосесії. Сподіваюсь, цей період співпраці та спілкування буде приємним для обох сторін.

 

Ваш вік для мене не має значення – я однаково охоче фотографую як молодь, так і людей поважного віку. Також не має значення розмір замовлення – про усі деталі ми можемо домовитися. Чи кілька гарних фото, чи ціла сотня – усе залежить від Вашого бажання та потреби. Едине, що для мене має велике значення – це Ваша доброзичливість та довіра до мене як фотографа. Не сумнівайтесь, що на момент фотосесії Ви для мене найкращі та найкрасивіші, і я хочу, щоб Ви залишались такими у своєму житті назавжди!